دوچرخه ثابت

قیمت انواع دوچرخه ثابت و اسپینینگ خانگی و باشگاهی

قیمت-انواع-دوچرخه-ثابت-و-اسپینینگ-خانگی-و-باشگاهی

هنگامی که صحبت از بهترین تمرین هوازی و تقویت عضلات و لاغری می شود، دو دستگاه وجود دارند که در صدر این لیست قرار می گیرند. تردمیل و دوچرخه ثابت. قیمت انواع دوچرخه ثابت خانگی و باشگاهی از رقیب خود مناسب تر بوده و با راندمان بالای خود توجه بسیاری از ورزشکاران را به خود جلب نموده است. قبل از خرید دوچرخه، باید اهداف ورزشی خود را تعیین کنید. در این مقاله راه‌های انتخاب بهترین دوچرخه ثابت را آموزش می‌دهیم و شما را با انواع دوچرخه اسپینینگ، نشسته و ایستاده آشنا می‌کنیم. زمانی‌که موفق شدید توانایی و نیازهای واقعی خود را ارزیابی کنید، می‌توانید به آسانی با خرید دوچرخه ثابت مناسب، به اهداف ورزشی خود دست پیدا کنید.

فواید دوچرخه ثابت باعث شده که در تمامی باشگاه‌های بدنسازی این دستگاه هوازی را ببینیم. البته قیمت اسپینینگ و دوچرخه ثابت یاشگاهی نسبت به انواع خانگی بالاتر بوده و طبیعتا کیفیت و کارایی بیشتری نیز دارد. در بعضی مواقع، افراد توانایی‌های خود را بیشتر از اندازه واقعی در‌نظر می‌گیرند و بعد از خرید دستگاهی گران قیمت متوجه می‌شوند که نمی‌توانند از تمام پتانسیل‌های آن استفاده کنند. البته در صورتی‌که مشکل مالی ندارید ایرادی نداشته و خود ما نیز خرید دوچرخه ثابت فول امکانات را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در غیر این صورت به شما این اطمینان را می‌دهیم که اکثر ورزشکاران مبتدی می‌توانند با خرید دوچرخه ثابت ارزان قیمت تمام نیازهای خود را برطرف نمایند.

فواید-و-قیمت-انواع-دوچرخه-ثابت-ارزان-خانگی-و-باشگاهی-و-اسپینینگ

 

موارد تاثیر‌گذار بر قیمت دوچرخه ثابت

از ویژگی‌های تاثیر‌گذار بر قیمت انواع دوچرخه ثابت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که با همراهی شما، هر کدام را به طور خلاصه بررسی خواهی کرد.

 • مدل دوچرخه ثابت براساس ظاهر (ایستاده، نشسته و اسپینینگ)
 • نوع دوچرخه ثابت بر اساس مکان استفاده (خانگی، باشگاهی و آبی)
 • نوع سیستم تنظیم مقاومت (لنتی، مگنتی، الکترومگنتی و ژنراتوری)
 • حداکثر تحمل وزن
 • نوع و امکانات نمایشگر
 • قابلیت تنظیم صندلی و جنس آن
 • ابعاد دستگاه
 • گارانتی و خدمات پس از فروش
 • برند دوچرخه ثابت
 • کشور سازنده
قیمت-انواع-دوچرخه-اسپینینگ-و-دوچرخه-ثابت-نشسته و ایستاده

انواع دوچرخه ثابت بر اساس شرکت دستگاه

انواع دوچرخه ثابت بر اساس شکل دستگاه

دستگاه دوچرخه ثابت بر اساس مشخصات ظاهری به سه دسته تقسیم می‌شود که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. دوچرخه ثابت ایستاده که بسیار پرکاربرد بوده و دارای زین (یا صندلی بدون پشتی) می‌باشد. دوچرخه ثابت نشسته که دارای صندلی پشتی‌دار بوده و مناسب تمام سنین می‌باشد. و در نهایت دوچرخه اسپینینگ که مختص ورزشکاران حرفه‌ای بوده و معمولا برای عضله‌سازی استفاده می‌شود. قیمت اسپینینگ نسبت به دو مدل دیگر بالاتر می‌باشد.

دوچرخه ثابت ایستاده (ساده یا زین‌دار)

دوچرخه‌ ثابت ایستاده شبیه دوچرخه‌ شهری معمولی هستند که اکثر ما تجربه خوشایندی از آن درگذشته داریم. این دوچرخه‌های ثابت معمولاً دارای زین قابل تنظیم هستند و رکاب زیر نشیمنگاه قرار می‌گیرد. دسته یا فرمان این دوچرخه، موازی با زین یا بالاتر قرار دارد و در زمان دوچرخه‌سواری باید فرمان را نگه‌دارید. این مدل از انواع دوچرخه ثابت مناسب‌ترین قیمت را دارد.

فواید دوچرخه ثابت ایستاده:

 • کالری سوزی مناسب
 • چربی سوزی و رسیدن به لاغری
 • قیمت مناسب
 • اِشغال فضای کم
 • انجام تمرینات متنوع هوازی
 • پدال زدن به‌صورت نشسته یا ایستاده

معایب دوچرخه ثابت ایستاده

 • کوچک بودن زین دوچرخه ممکن است برای کاربر ایجاد ناراحتی کند.
 • برای افراد مسن که از زانودرد یا کمردرد رنج می‌برند مناسب نیست.
قیمت انواع دوچرخه ثابت ایستاده خانگی و باشگاهی

قیمت انواع دوچرخه ثابت ایستاده خانگی و باشگاهی

دوچرخه ثابت نشسته ( مبله یا پشتی دار)

دوچرخه ثابت نشسته یا پشتی‌دار از راحت‌ترین و بهترین دوچرخه ثابت هاست. در این مدل کاربر می تواند در زمان ورزش تکیه داده به هیچ گونه فشاری به کمر وارد نمی‌شود. همچنین رکاب در زیر کنسول قرار گرفته و فاصله رکاب تا صندلی قابل تنظیم می‌باشد. در زمان استفاده از دوچرخه ثابت نشسته نیازی به گرفتن دسته‌ها نیست و می‌توانید به‌راحتی برنامه تلویزیونی موردعلاقه خود را ببیند یا مطالعه کنید. نشیمنگاه این دوچرخه شبیه یک مبل راحت و پشتی‌دار است. دوچرخه ثابت نشسته یا مبله دارای دو دسته بوده که یکی در جلو و کنار مانیتور قرار دارد و دیگری در راستای صندلی و کنار کاربر جای گرفته است.

مزایا و فواید دوچرخه ثابت نشسته

 • قابل استفاده برای تمام سنین
 • راحتی در استفاده
 • نشیمنگاه بزرگ و قابل تنظیم
 • امنیت استفاده برای سالمندان و افرادی که دچار اضافه‌وزن هستند.

معایب دوچرخه ثابت پشتی دار

 • کالری سوزی کمتر نسبت به مدل‌های دیگر
 • قیمت بالاتر نسبت به مدل ایستاده و دوچرخه اسپینینگ
 • اِشغال فضای بیشتر نسبت به دو مدل دیگر

قیمت انواع دوچرخه ثابت نشسته خانگی و باشگاهی

دوچرخه اسپینینگ

بیشترین کالری سوزی را می‌توانید در دوچرخه‌ اسپینینگ تجربه کنید. همچنین می‌توانید در باشگاه یا خانه، دوچرخه‌سواری حرفه‌ای را برای خود شبیه‌سازی کنید و از هیجان آن لذت ببرید. صندلی دوچرخه اسپینینگ، موازی با دسته‌ها قرار دارد و کاربر می‌تواند ایستاده رکاب بزند تا تمرین شدیدتری داشته باشد. در هنگام استفاده از دوچرخه اسپینینگ، با افزایش تحرک ماهیچه‌ها، افزایش فعالیت قلب عروقی و هم‌زمان ترشح اندورفین و روحیه‌ای بهتر را تجربه می‌کنید. قیمت اسپینینگ بسته به کیفیت و امکانات آن متفاوت می‌باشد اما نسبت به قیمت انواع دوچرخه ثابت دیگر گرانتر است.

فواید دوچرخه ثابت اسپینینگ

 • کالری سوزی بالاتر نسبت به سایر دوچرخه‌ها.
 • عضله سازی بیشتر
 • نزدیک بودن به تجربه دوچرخه سواری حرفه‌ای

معایب دوچرخه اسپینینگ

 • فضای بیشتری نسبت به دوچرخه ثابت ایستاده نیاز دارد.
 • مانند دوچرخه ثابت ایستاده ممکن است زین کوچکی داشته باشند.
 • برای کسانی که مشکل زانو و کمر دارند گزینه مناسبی نیست.
 • نسبت به دیگر مدل‌ها فشار بیشتری را بر بدن وارد می‌کند و مناسب افراد تازه کار نیست.
خرید دوچرخه ثابت ارزان قیمت و اسپینینگ خانگی و باشگاهی

انواع اسپینینگ

انواع دوچرخه بر اساس مکان استفاده

بر اساس مکان استفاده، دوچرخه ثابت نیز مانند تردمیل به سه مدل خانگی، باشگاهی و آبی تقسیم می‌شود. همانطور که از نام آن‌ها پیداست دوچرخه ثابت خانگی برای استفاده در منزل و هوم‌جیم طراحی شده است و دوچرخه ثابت باشگاهی مناسب محیط باشگاه می‌باشد. دوچرخه ثابت باشگاهی نسبت به مدل خانگی قیمت بالاتری دارد و طبیعتا کیفیت و امکانات آن نیز بیشتر می‌باشد. به طور خلاصه در مورد هر دسته‌بندی صحبت خواهیم کرد.

دوچرخه ثابت خانگی

اگر خواستار ایجاد یک فضای تمرینی در منزل خود هستید و در صورتی که زمان کافی برای رفتن به باشگاه را ندارید یکی از روش های مناسب، استفاده از دوچرخه ثابت خانگی است. دوچرخه ثابت خانگی به عنوان یکی از بهترین دستگاه‌ها برای تمرینات ورزشی هوازی بوده که همزمان باعث تقویت عضلات پاها و همچنین حذف چربی‌های زائد بدن نیز می‌شود. با دوچرخه‌ ثابت خانگی به‌راحتی می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز تمرین نموده و تناسب‌اندام خود را حفظ کنید. دوچرخه ثابت خانگی نسبت به تردمیل فضای کمتری را اشغال می‌کند و همه اعضای خانواده می‌توانند از آن استفاده کنند. دوچرخه ثابت خانگی نیازی به تحمل به وزن بالا ندارند و تحمل وزن آن معمولا بین 100 تا 140 کیلوگرم می‌باشد. قیمت دوچرخه ثابت خانگی نسبت به مدل باشگاهی مناسب‌تر بوده و دارای سه نوع نشسته، ایستاده و اسپینینگ می‌باشد.

دوچرخه ثابت باشگاهی

دوچرخه ثابت باشگاهی در سالن‌های بدنسازی طرفداران زیادی دارد و اکثر دوچرخه سواران حرفه‌ای و افرادی که تمرینات بدنسازی سنگین انجام می‌دهند جهت گرم نمودن، چربی سوزی و نیز تقویت عضلات از دوچرخه ثابت باشگاهی استفاده می‌کنند. دوچرخه ثابت باشگاهی در مقایسه با مدل‌های خانگی استقامت بیشتر و تحمل وزن بالاتری دارد. عموما تمام تجهیزات ورزشی در باشگاه‌ها به طور 12 ساعته مورد استفاده قرار می گیرند از این رو داشتن کیفیت و طول عمر بالا ضروری است. دوچرخه ثابت باشگاهی هم مانند دوچرخه ثابت خانگی در سه نوع ایستاده، نشسته پشتی دار و دوچرخه اسپینینگ عرضه می‌شوند و در تناسب اندام، فرم دادن به عضلات و تقویت وضع قلبی عروقی به شما کمک می‌کنند. قیمت دوچرخه ثابت باشگاهی نسبت به نوع خانگی آن بالاتر است

دوچرخه ثابت آبی

دوچرخه ثابت آبی جزو تجهیزاتی است که در آب‌درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دوچرخه‌ها چون در محیط‌های آبی استفاده می‌شوند، باید مقاوم و ضد زنگ ساخته شوند تا با استفاده در آب مشکلی برای دستگاه پیش نیاید. مانند بقیه دوچرخه‌های ثابت، قابلیت تنظیم ارتفاع زین و دسته را دارند. پدال‌ها نیز متناسب با محیط آب طراحی‌شده تا پا، هنگام رکاب زدن سر نخورد. دوچرخه آبی علاوه بر افراد سالم برای کسانی که در دوره نقاهت بعد از عمل جراحی به سر می‌برند و افراد دارای بیماری‌های مفصلی نیز مناسب است.

قیمت انواع دوچرخه اسپینینگ و دوچرخه ثابت خانگی و باشگاهی

انواع دوچرخه ثابت بر اساس مکان استفاده

انواع سیستم تنظیم مقاومت

در دوچرخه‌های شهری برای تنظیم قدرت رکاب زدن از دنده استفاده شده است. اما برای دوچرخه ثابت، دنده ای در نظر گرفته نشده است. دوچرخه ثابت‌ها دارای سیستم مقاومتی هستند که اتفاقا یکی از پارامترهایی که در قیمت انواع دوچرخه ثابت تغییر چشم‌گیری ایجاد می‌کند نوع مقاومت و نحوه تنظیم آن است. سیستم مقاومت دوچرخه‌ ثابت برای کاهش یا افزایش قدرت لازم برای رکاب زدن، با توجه به مدل‌ دستگاه به 4 گروه تقسیم می‌شود: لنتی، مگنتی، الکترومگنتی و ژنراتوری

دوچرخه ثابت لنتی یا نمدی

سیستم نمدی همانند سیستم ترمز دوچرخه معمولی کار می‌کند. در صورتی که شما دسته دوچرخه را به سمت افزایش قدرت بفشارید، سرعت پدال زدن با فشار لنت به چرخ یا فلایول کاهش خواهد یافت و فشار بیشتری بر عضلات شما وارد خواهد شد. در صورتی هم عکس این عمل را انجام بدهید، سرعت پدال زدن افزایش پیدا می‌کند و فشار بر بدن شما کمتر می‌شود. آنچه که شما را نسبت به خرید دوچرخه ثابت لنتی دلگرم می‌کند، همین حس واقعی رکاب زدن بر روی دوچرخه‌های عادی است. البته ناگفته نماند در این مدل از دوچرخه ثابت، رکاب زدن سخت‌تر است و صدای اصطکاک لنت نیز کمی به گوش می رسد. اکثر دوچرخه‌های اسپینینگ از این سیستم بهره می‌برند.

دوچرخه ثابت مگنتی

در این سیستم به زبان ساده یک ردیف آهنربای قوی با دور و نزدیک شدن به چرخ یا فلایول، با ایجاد مقاومت، پدال زدن را سخت یا راحت می‌کنند.  این مدل دوچرخه به صورتی طراحی و تولید شده است که امکان شل و یا سفت کردن پدال برایتان فراهم شده است که این کار توسط یک پیچ به صورت دستی و یا مکانیکی انجام میگیرد و پدال تا 8 درجه شل و یا سفت می گردد. وقتی سیستم مقاومت دوچرخه ثابت شما از نوع مگنتی است صدای دستگاه فوق‌العاده کاهش یافته و اصطکاک کم و حرکت روان را برای شما میسر می‌سازد. قیمت انواع دوچرخه ثابت مگنتی نسبت به مدل مشابه لنتی بیشتر است.

قیمت-انواع-دوچرخه ثابت-ارزان- مگنتی-ساده-الکترومگنتی-ژنراتوری

انواع سیستم تنظیم مقاومت

دوچرخه ثابت الکترومگنتی

این مدل دوچرخه ثابت از قابلیت جریان الکتریسیته، جهت شل و یا سفت نمودن رکاب بهره می‌برد. تنها کافیست با با لمس دکمه‌های تعبیه‌ شده بر روی مانیتور، میزان شدت و راحتیِ حرکت پدال را تعیین کنید. لازم به ذکر است که تغییرات اعمال شده بر روی مانیتور قابل مشاهده می باشد. این دوچرخه ثابت دارای برنامه‌های تمرینی پیش‌فرض نیز می‌باشد. شما با تغییر برنامه می‌توانید در مراحل مختلف تمرین شدت مقاومت را تعیین کنید. در هنگام اجرای برنامه‌های از پیش تعیین‌شده وقتی نمودار روی مانیتور بالا می‌رود رکاب سفت‌تر و زمانی که نمودار پایین می‌آید رکاب شل می‌شود. این مدل دارای قیمت بالاتری نسبت به دو مدل قبلی است.

دوچرخه ثابت ژنراتوری

به طور کلی سیستم ژنراتوری کارکردی مشابه به سیستم الکترومگنتی دارد با این تفاوت که در مدل ژنراتوری منبع تغذیه خود دستگاه است و با پدال زدن کاربر، برق تولید می‌شود. سیستم مقاومت ژنراتوری از طریق مانیتور دستگاه تنظیم می‌شود. قویترین و پیشرفته‌ترین سیستم مقاومتی در دوچرخه ثابت ژنراتوری ایجاد می شود و به همین دلیل قیمت بالاتری نسبت به سایر دوچرخه ثابت‌ها دارد. همیچنین بهترین دوچرخه ثابت بین سایر مدل ها از سیستم ژنراتوری بهره می‌برد.

قیمت انواع دوچرخه ثابت ارزان و دوچرخه اسپینینگ

میزان تحمل وزن

هر دوچرخه ثابت قادر به تحمل وزن معینی است و افرادی که وزنشان بیش از حد تحمل دستگاه می‌باشد نمی‌تواند از دستگاه استفاده نماید. اگر قصد خرید دوچرخه ثابت خانگی را دارید نیاز است هنگام خرید، وزن اعضای خانواده را در نظر بگیرید و متناسب با وزن تمامی افراد اقدام به خرید نمایید. توصیه می شود که همیشه دوچرخه ثابتی را خریداری کنید که حداقل 10 کیلوگرم بیشتر از وزن شما را تحمل کند تا مشکلی برای دستگاه پیش نیاید. به طور معمول و در حالت استاندارد، تمامی دوچرخه‎‌‌های ثابت دارای محدوده قدرت تحمل وزن هستند. محدوده قدرت تحمل وزن ایده‌آل همان رنجی است که دوچرخه ثابت می‌تواند وزن شما را تحمل کند. در صورتی که می‌خواهید بهترین دوچرخه ثابت باشگاهی را خریداری کنید، بهتر است تحمل وزن آن بین  170 تا 200 کیلوگرم باشد. البته این بازوه وزنی برای باشگاه بانوان بین 140 تا 160 کیلوگرم می‌باشد.

کنسول یا مانیتور

یکی از موارد تعیین‌کننده قیمت دوچرخه ثابت، امکانات موجود در مانیتور دستگاه است. نمایشگرها می‌توانند زمان ورزش، مسافت طی شده، سرعت رکاب زدن، تعداد ضربان قلب، میزان کالری مصرفی، برنامه‌های ورزشی و خیلی موارد دیگر را به شما نمایش دهند. بسیاری از افراد ترجیح می دهند دوچرخه‌ای که خریداری می کنند از آپشن های کامل و به‌روز شده برخوردار باشد. طبیعتا هر چقدر ویژگی‌ها و امکانات مانیتور حرفه‌ای‌تر باشد قیمت دوچرخه ثابت هم افزایش پیدا می‌کند.

قیمت خرید انواع بهترین دوچرخه ثابت ارزان با مانیتور حرفه‌ای

نمایشگر (کنسول) دوچپر

صندلی یا زین

حتما قبل از خرید به کیفیت و راحتی زین یا صندلی دوچرخه ثابت دقت فرمایید. برای انجام تمرینات، بخصوص در مدت زمان طولانی، صندلی با جنس فوم یا چرم نامناسب می تواند فرد را از ادامه تمرین بازدارد. بعضی از محصولات به صورتی طراحی و تولید می گردند که زین آنها ثابت و غیرقابل تنظیم است و اگر بین پا و رکاب فاصله زیادی باشد در رکاب زدن دچار مشکل می‌شوید در نهایت کمر درد و زانو درد را برایتان در پی خواهد داشت.  دوچرخه ثابت هایی که از قابلیت تنظیم زین و صندلی برخوردار هستند می تواند انتخاب بهتری باشند. چرا که این امکان را به شما می‌دهند تا فاصله صندلی و رکاب را متناسب با سایز بدنی خود تنظیم نمایید.

صندلی-و-فرمان-انواع-دوچرخه-ثابت-ارزان-قیمت

صندلی و فرمان قابل تنظیم

ابعاد و جنس بدنه دستگاه

از جمله رفتارهای نادرست که در زمان خرید دوچرخه ثابت در بین مردم رایج است این است که به جای اینکه خصوصیات دستگاه و فضایی که در خانه دارند برایشان مهم باشد ظاهر دستگاه برایشان در اولویت است. باید دقت کرد که دوچرخه ثابت با فضای منزل شما مطابقت داشته باشد. هر چه ابعاد دستگاه بزرگتر می‌شود به دلیل استفاده از مواد اولیه بیشتر قیمت نهایی هم افزایش پیدا می‌کند. البته اندازه دوچرخه نسبت به جنس و متریال مصرفی تاثیر کمتری در کیفیت و قیمت  دوچرخه ثابت دارد. هر چقدر که جنس بدنه و اسکلت دستگاه مرغوب‌تر باشد تحمل وزن آن نیز افزایش پیدا می کند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

در زمان خرید دوچرخه‌ ثابت به گارانتی دستگاه توجه کنید. سازندگان دوچرخه‌ از کشورهای متفاوتی چون اسپانیا، فنلاند، تایوان و چین هستند که کیفیت‌های‌ متفاوتی دارند. اما این سازنده‌ها لزوماً گارانتی کننده کالا برای شما نیستند. حتماً در زمان خرید، به شرکت گارانتی کننده و نوع گارانتی دقت کنید. تمامی تجهیزات ورزشی در فروشگاه فیت اندام، دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش طولانی مدت می‌باشند. وجود گارانتی، تضمین کننده اصالت کالا است و از مهم ترین عواملی است که می تواند شما را به سمت خریدی موفق و لذت‌بخش سوق دهد.

قیمت و فواید انواع دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی

دوچرخه ثابت ایستاده

برند و کشور سازنده آن

یکی از مهم‌ترین نکته‌ها در تعیین قیمت دوچرخه ثابت، برند آن است. برند یک دوچرخه ثابت باشگاهی یا خانگی همچون برند هر کالایی دیگر نقش تعیین کننده در قیمت آن کالا دارد و اصولا مردم یک جامعه کیفیت یک کالا را با توجه به نام برند آن ارزیابی می‌کنند. نخستین چیزی که در تهیه و خرید بهترین دوچرخه ثابت نیز مورد نظر قرار می‌گیرد، نام برند است که نشانگر استحکام بدنه و قدرت دستگاه است. برند یک دوچرخه ثابت و سابقه‌دار بودن و اطمینان مشتری از آن، نوع و مدت گارانتی آن را هم تعیین می‌کند.

از بهترین برندها و سازندگان دوچرخه ثابت می توان به برند‌های هورایزن (Horizon )، نردیک ترک (NordicTrack )، ماتریکس (Matrix )، کتلر (Ketller )، شوا (Shua )، پاورلند (PowerLand )، پروتئوس (Proteus )، سایتک (Cytech )، استرانگ مستر (Strong master)، اسکالپچر (sculpture)، فورد فیتنس (Ford fitness)، آذیموس (Azimuth )، پروفیتنس(Pro fitness)، تایگر اسپرت(Tiger sport) و لیدر‌اسپرت(Lider sport) اشاره کرد. دوچرخه‌های ثابت موجود در کشور ما معمولا ساخت کشورهای آمریکا، تایوان، انگلیس، اسپانیا، فنلاند و چین هستند. امروزه دیگر نمی توان بر اساس کشور سازنده در مورد کارکرد دستگاه قضاوت کرد. به طور مثال بعضی دوچرخه ثابت ها، ساخت کشور چین وجود دارد که نسبت به تولیدات سایر کشورها با‌کیفیت‌تر است.

قیمت انواع دوچرخه اسپینینگ و دوچرخه ثابت

بهترین دوچرخه ثابت متناسب با بودجه شما

بسته به نیاز و انتخاب شما دوچرخه ثابت‌های مناسب زیادی وجود دارد. شما باید در ابتدا هدف خودتان را مشخص کنید. آیا فقط برای انجام حرکات هوازی قصد تهیه این دستگاه را دارید یا به دنبال لاغری و آب کردن چربی‌های زائد بدن هستید؟ شاید هم ورشکاری حرفه‌ای هستید که از فواید دوچرخه ثابت برای عضله سازی استفاده می‎‌کنید. زمانی که هدف خود را مشخص کردید به این سوالات پاسخ دهید. وزنتان چقدر است؟ ابعاد دستگاه به چه صورت باشد و چقدر فضا برای دوچرخه ثابت در نظر گرفته‌اید؟ دوچرخه ثابت خانگی می‌خواهید یا باشگاهی؟ ساده یا پشتی‎‌دار؟ چه قابلیت‌های ویژه مانیتور مد نظر شماست؟ پاسخ به این سوالات می‌تواند گزینه‌های شما را محدودتر کرده و کار انتخاب بهترین دوچرخه ثابت را برای شما تسهیل بخشد.

بهترین دوچرخه ثابت برای شما دستگاهی است که هم بتواند نیازهای شما را برطرف کند و هم از خدمات جانبی زیادی برخوردار باشد. برای تهیه یک دوچرخه ثابت مناسب مهم‌ترین نکته بودجه شما است. باید تعیین کنید که می‌خواهید چقدر هزینه کنید. این بودجه شما است که تعیین می‌کند که چه دوچرخه ثابتی برای شما مناسب‌تر است. حتی اگر بودجه کافی برای خرید ندارید می‌توانید به خرید دوچرخه ثابت دست دوم نیز فکر کنید.

بهترین-دوچرخه-ثابت-و-اسپینینگ-خانگی-و-باشگاهی

دوچرخه ثابت ارزان قیمت

اگر قصد خرید دوچرخه ثابت در محدوده‌ی قیمتی پایین را دارید، باید به برخی نکات توجه کنید. معمولا انواع دوچرخه ثابت ارزان قیمت یا گارانتی ندارند و یا گارانتی آن‌ها در بازه‌ زمانی کوتاه عرضه می‌شود. هر چه بودجه‌ای که برای دوچرخه ثابت در نظر گرفته‌اید بیشتر باشد، انتخاب‌های شما نیز بیشتر می‌شود و در کنار آن دوچرخه ثابت باقدرت بالاتر و امکاناتی بیشتر در اختیار شما قرار می‌گیرد. هنگامی که از یک دوچرخه ثابت خانگی ارزان قیمت صحبت می‌شود، منظورمان این است که نسبت به انواع حرفه‌ای‌تر، امکانات کمتری دارند و در برخی مواقع خدمات پس از فروش آن‌ها نیز محدودتر است.

بااین‌حال اگر بودجه‌ای که برای خرید دوچرخه ثابت در نظر گرفته‌اید تنها می‌تواند در حد خرید یک دوچرخه ثابت خانگی ارزان باشد، نگران نباشید. به دلیل تنوع مدل‌ها و همچنین وجود دوچرخه ثابت دست دوم با کیفیت و در حد نو در فیت اندام می‌توانید با کمی بررسی و تحقیق دوچرخه ثابتی ارزان و باکیفیت را تهیه کنید. اطمینان داشته باشید که مجموعه فیت اندام تمام سعی خود را به کار می‌گیرد که قیمت ارزان دوچرخه ثابت و پایین بودن بودجه باعث نشود دستگاهی بی‌کیفیت را خریداری کنید. ما همیشه بهترین دوچرخه ثابت متناسب با بودجه شما را برایتان در نظر خواهیم گرفت.

خرید دوچرخه ثابت از فروشگاه فیت اندام

فروشگاه دوچرخه ثابت و تجهیزات بدنسازی فیت اندام این امکان را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است تا بدون مراجعه حضوری از هر نقطه از کشور، مدل‌های مختلف دوچرخه ثابت را در سایت مشاهده و بررسی کنند و به‌صورت آنلاین و یا تلفنی سفارش خود را ثبت نمایند. ما سعی کرده‌ایم که در صفحه هر دوچرخه ثابت ، توضیحات لازم و هر آن چیزی که به انتخاب بهتر شما کمک می‌کند را درج نماییم. علاوه بر قیمت مناسب، فیت اندام خدماتی را به شما ارائه می‌کند که با اطمینان می‌توانیم بگوییم قیمت تمام شده هیچ فروشگاه دیگری قابل رقابت با ما نیست. انواع دوچرخه ثابت ، تردمیل ، الپتیکال و … در فیت اندام علاوه بر یک سال گارانتی معمول هر محصول، یک سال گارانتی مازاد را هم شامل می‌شود که می‌تواند اطمینان خاطر بیشتری را برای شما فراهم آورد. حتی انواع دوچرخه ثابت دست دوم نیز در این فروشگاه شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می‌شوند.

علاوه بر این مزایا، در صورت خرید دوچرخه ثابت از سایت، کلیه هزینه‌های ارسال و باربری به عهده شرکت می‌باشد و بابت نصب آن نیز از شما هزینه‌ای دریافت نخواهد شد. اگر با تمام این توضیحات هنوز نتوانسته‌اید مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید کارشناسان ما به صورت شبانه روزی در واتساپ، روبیکا، ایتا و حتی پیامک، پاسخگوی شما خواهند بود و شما را در ‌مسیر انتخاب و خرید، راهنمایی می‌کنند.

فواید-و-قیمت-انواع-دوچرخه-ثابت-ارزان-خانگی-و-باشگاهی-و-اسپینینگ

دیدگاهتان را بنویسید