تردمیل

انواع تردمیل خانگی و باشگاهی

انواع-تردمیل

آشنایی با انواع تردمیل خانگی و باشگاهی

تردمیل دستگاهی است که حالت پیاده روی یا دویدن را در خانه یا باشگاه ورزشی شبیه‌سازی می کند. دستگاه تردمیل یک وسیله‌ی ورزشی است که امکان دویدن با سرعت‌های مختلف را در یک فضای بسته فراهم می‌کند. تردمیل باشگاهی، عضو جدایی ناپذیر باشگاه‌های ورزشی به شمار می‌آید و طرفداران زیادی دارد. از فواید خرید تردمیل می‌توان به راحتی و دسترسی آسان در خانه و باشگاه اشاره کرد. تردمیل ها قابلیت‌های متفاوتی دارند و بر اساس همین قابلیت‌ها مانند نوع کارکرد، وزن، مکان استفاده و … دسته‌بندی می شوند. انواع تردمیل خانگی و باشگاهی در گونه های مختلفی وجود دارند که شامل تردمیل مکانیکی، موتوردار، آبی، تک کاره، چندکاره و تردمیل با شیب برقی و شیب دستی وجود دارند. قیمت تردمیل ها بسته به نوع آن و امکانات جانبی متفاوت می‌باشد.

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که دستگاه تردمیل چگونه به وجود آمده است؟ داستان تردمیل به سال ۱۸۱۸ میلادی باز می گردد. یک مهندس انگلیسی با نام ویلیام کوبیت ماشینی به نام تردویل را طراحی کرد. هدف او از ساخت این ماشین کار کشیدن از زندانیان لجوج و بیکار بود. عملکرد تردویل به این شکل بود که زندانیان بر روی استوانه ای ۲۴ پره ای حرکت می کردند و با تلاش برای بالا رفتن از آن باعث گردش دستگاه می شدند. اما فایده این کار چه بود؟ حرکت زندانیان بر روی تردویل باعث پمپ شدن آب و در نهایت آسیاب شدن گندم و جو می شد. پس از گذشت مدت زمانی از این موضوع در سال 1968 فردی به نام کوپر در کتابی به این موضوع اشاره کرد که اگر شخصی 4 تا 5 روز در هفته به مدت 8 دقیقه بدود شرایط فیزیکی بهتری خواهد داشت. یک مهندس مکانیک به نام ویلیام استاپ پس از خواندن این کتاب به فکر طراحی و ساخت یک تردمیل ورزشی افتاد. به این شکل اولین تردمیل به نام PaceMaster 600 ساخته شد.

دسته‌بندی تردمیل‌ها

در کل انواع تردمیل به 5 صورت دسته‌بندی می‌شوند که در ادامه به بررسی مشخصات آن‌ها، مزایا و معایب و قیمت تردمیل‎ های هر دسته خواهیم پرداخت.

Types of home and club treadmills

بر اساس منبع قدرت:

 • تردمیل مکانیکی یا دستی (تردمیل‌ بدون موتور)
 • تردمیل های موتور دار

بر اساس مکان استفاده از دستگاه:

 • تردمیل خانگی
 • تردمیل باشگاهی
 • تردمیل نیمه باشگاهی
 • تردمیل آبی

از نظر ساختار و شکل تردمیل:

 • تردمیل های تاشو
 • تردمیل های ثابت

بر اساس امکانات جانبی:

 • تردمیل تک کاره
 • تردمیل چندکاره

بر اساس شیب دستگاه:

 • تردمیل با شیب دستی
 • تردمیل با شیب برقی

امروزه که بسیاری از افراد وقت کافی برای ورزش ندارند و درگیر زندگی ماشینی هستند، استفاده از این وسیله ورزشی جایگزین مناسبی می باشد. انواع تردمیل خانگی و باشگاهی از آن جهت اهمیت دارند که اولا امکانات زیادی را دارند، ثانیا در خانه یا سالن‌های ورزشی قابل استفاده هستند. با خرید تردمیل دیگر نگران محل ورزش و فضای مناسب و مکان مشخص نیستید. قیمت تردمیل در مقایسه با دیگر دستگاه‌های ورزشی دارای تنوع بیشتری می‌باشد. در ادامه با انواع دسته‌بندی‌ها در تردمیل آشنا می‌شویم.

A store of cheap home and club treadmills

دستگاه تردمیل مکانیکی (بدون موتور)

همانطور که از نام آن پیداست، تردمیل مکانیکی توسط خود کاربر تغذیه می شود که از آن به عنوان تردمیل بدون موتور نیز یاد می شود. در واقع در این نوع تردمیل، نیروی محرکه، خود ورزشکار می‌باشد و دیگر موتور الکتریکی وجود ندارد. تردمیل‌های مکانیکی به دو گونه تردمیل خانگی و تردمیل باشگاهی تقسیم می شوند. در طول زمان نمونه‌هایی گوناگون با فناوری‌های متفاوت ارائه شده و روز به روز بهبود و پیشرفت نموده‌اند. کاربر کنترل تسمه را در تردمیل مکانیکی بر عهده دارد تا آن را با سرعت دلخواه خود بچرخاند. این یک تمرین پرفشار و موثر برای خصوصا قسمت‌های پایینی بدن و پاها می‌باشد، چرا که تمام نیرو از پاها می‌آید نه از دستگاه. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که شاید حداکثر سرعت تردمیل بین 3.5 تا 4 مایل در ساعت باشد.

امروزه دسته جدیدی از تردمیل های مکانیکی، یعنی تردمیل مکانیکی قوس دار یا تردمیل با تسمه خمیده در بازار معرفی شده است که مزایای تردمیل‌های مکانیکی را چند برابر نموده است. در حال حاضر بروز ترین نوع آن ها تردمیل مکانیکی قوس دار یا منحنی یا همان تردمیل curve treadmill می باشد. این نوع تردمیل دارای حالتی ارگونومیک است که باعث کاهش آسیب مفاصل و اندام ها بدن می شود. تردمیل های بدون موتور به جای دویدن با کمک قدرت برق، به کار سخت و تمرکز مداوم نیاز دارند و این قطعا موجب سوزاندن بهینه کالری می گردد. در یک تردمیل قوس دار، با قرار دادن پاهای خود به سمت جلو، سرعت خود را افزایش می دهید و با نزدیک شدن به مرکز قوس، سرعت خود را کاهش می دهید. در تردمیل مکانیکی این شما هستید که تمام نیروی محرکه را فراهم می کنید. در واقع عملکرد تردمیل مکانیکی معمولاً از طریق نیروی عضلانی است و لذا تمام عضلات حرکتی و عضلات قسمت پایینی بدن را درگیر می کند.

خرید تردمیل مکانیکی- بدون موتور- فروشگاه تردمیل فیت اندام

تردمیل‌های موتور دار

تردمیل های موتوردار به صورت برقی کار میکنند و یک تسمه، صفحه آن را مطابق با سرعت تنظیم شده توسط شما به حرکت درمی آورد و شما باید خود را مطابق با آن سرعت حرکت داده و قدم بردارید. تردمیل های موتور دار از تکنولوژی جدیدتر و پیشرفته تری برخوردار هستند و شرایط گوناگون اعم از سرعت‌های مختلف و شیب های متفاوت را برای دویدن شما فراهم می کنند. خرید تردمیل موتوری به فرد این امکان را می دهد که سرعت تمرین خود را تنظیم کند. این نوع تردمیل همچنین دارای قابلیتی است که به فرد امکان افزایش و کاهش درجه شیب را می دهد. دستگاه تردمیل موتوری دارای لوازم جانبی و امکاناتی است که باعث می شود ورزش شما از نظر روحی و جسمی سخت‌تر و با شدت بیشتر باشد.

تردمیل موتوری به شما امکان می دهد تا ویژگی‌های متعددی را تنظیم کنید تا تمرین خود را به همان اندازه که می خواهید چالش برانگیز کنید. بهترین تردمیل های موتوری به شما این امکان را می دهند که در حین تمرین از موسیقی یا قسمت مورد علاقه خود در سریال لذت ببرید. مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می کنید، تا زمانی که از تردمیل های موتوری استفاده می کنید، مطمئناً از تمرین خود لذت خواهید برد. این برای کاربران مبتدی و با تجربه صدق می کند. تردمیل های موتوردار دارای صفحه نمایش بزرگی هستند که ضربان قلب، کالری، سرعت، مسافت و بسیاری از آمارهای مختلف را اندازه گیری می کنند. قیمت تردمیل موتوردار با توجه به امکانات و مشخصات هر دستگاه متفاوت می‌باشد.

Home treadmill price

انواع تردمیل خانگی

مردم جهت بهره‌مندی و صرفه جویی در زمان و هزینه‌های خود، اقدام به خرید تردمیل و سایر تجهیزات ورزشی جهت استفاده در محیط خانه می کنند. می توان به جرات گفت تردمیل در راس خرید لوازم ورزشی مناسب برای محیط خانه است. به دلایل دیگری همچون شرایط بد آب و هوایی، دسترسی راحت در هر زمان و کاهش هزینه‌ها، انتخاب بهترین تردمیل خانگی می تواند سرمایه‌گذاری بلند مدت در جهت برنامه‌های ورزشی شما باشد که با توجه به وزن کاربر یا کاربرانی که قرار است در خانه از این وسیله استفاده کنند، انتخاب باید شوند. تردمیل های خانگی معمولا کوچک و مناسب آپارتمان نشینی و فضای کم آن طراحی شده اند و با داشتن امکاناتی نظیر قدرت تاشوندگی که دارند این امکان را به کاربران خود میدهید تا در صورتی که از تردمیل استفاده نکردند به راحتی بتوانند آن را جمع کرده و از فضای منزل نهایت استفاده را بکنند.

به خاطر داشته باشید که موتور انواع تردمیل خانگی اکثرا DC می‌باشد و با برق متناوب تامین نیرو میکنند. ساده ترین نوع جریان الکتریکی جریان مستقیم است که به انگلیسی Direct current گفته می شود به همین علت آن را به صورت اختصاری DC می نامند در انواع تردمیل خانگی از جریان برق مستقیم استفاده شده است. قیمت تردمیل خانگی که موتور آن ها با برق مستقیم یا همان DC کار می کند،ارزان تر است و سیستم کنترل برق آن ها الکترونیکی و ساده‌تر می‌باشد.این نوع موتور بازدهی کمتری دارد اما کم صدا است و برای این که طول عمر دستگاه بیشتر شود می بایست پس از ۱ساعت استفاده آن را خاموش کرد به همین علت در منازل استفاده می شود. معمولا در دستگاههای خانگی که به مدت طولانی استفاده نمی شوند از موتورهای DC استفاده می شود در انواع تردمیل باشگاهی به علت استفاده طولانی مدت و اینکه ساعت ها روشن هستند و ورزشکاران بر روی آن می دوند از موتورهای AC استفاده می شود.

Buying all kinds of club treadmills

تردمیل باشگاهی

تردمیل باشگاهی یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های ورزشی پرطرفدار به شمار می‌آیند که در کنار سایر دستگاه‌ها در باشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. دستگاه تردمیل باشگاهی از محبوبیت بسیاری در باشگاه‌های ورزشی برخوردار است به گونه‌ای که مدت‌هاست جزء دستگاه‌های اصلی فیتنس در باشگاه‌ها محسوب می‌شود. قیمت تردمیل‌ باشگاهی نسبت به انواع خانگی آن بالاتر است چرا که از لحاظ فنی قوی‌تر بوده و از قدرت موتور بالاتری برخوردارند در نتیجه وزن بیشتری را تحمل می‌کنند و همانطور که از نامشان پیداست به منظور استفاده در باشگاه‌ها طراحی شده‌اند. انواع تردمیل باشگاهی دارای برنامه‌های از پیش تعیین شده‌ برای استفاده کاربران هستند. از این گذشته این محصول قابلیت ثبت برنامه‌های جدیدتر و پیشرفته‌تر ویژه مربیان را نیز به همراه دارد. ویژگی اصلی تردمیل باشگاهی برخورداری از موتور AC و سیستم پیشرفته و قوی می‌باشد که برای فعالیت‌های مختلف تعبیه شده است.

در تردمیل باشگاهی از جریان برق متناوب استفاده می‌شود , جریان برق متناوب جریان الکتریکی است که در آن اندازه جریان به شکل چرخه ای تغییر می کند, اما در جریان برق مستقیم اندازه جریان برق همواره ثابت باقی می ماند , برق تحویل داده شده به شرکت های تجاری و منازل مسکونی به صورت متناوبی است که به آن AC می گویند و همان برق شهری فاز و نول می باشد. تردمیل هایی که موتور آن ها با برق AC کار می کند،بازدهی بیشتری نسبت به جریان برق نشان می دهند و می توان ساعت ها بدون وقفه از آن استفاده کرد به همین دلیل از این مدل تردمیل ها برای باشگاه استفاده میکنند.  البته تردمیل باشگاهی معایبی نیز دارد. اولا سایز و اندازه آن ها بزرگ بوده و مخصوص سالن‌های ورزشی می باشند. ثانیا  قیمت تردمیل باشگاهی نسبت به مدل مشابه خانگی بالاتر است که البته دلیل این تفاوت قیمت هم کیفیت بالاتر و امکانات بیشتر تردمیل باشگاهی نسبت به مدل خانگی است.

تردمیل نیمه باشگاهی

این دسته از انواع تردمیل ویژگی‌ها و خصوصیاتی مشترک از هر دو دسته خانگی و باشگاهی را دارند. یعنی هم مانند تردمیل باشگاهی دارای موتور قدرتمند با تحمل وزن بالا هستند هم مانند تردمیل خانگی دارای مصرف برق پایین و قابلیت تاشوندگی هستند. معمولا از این نوع تردمیل ها در باشگاه‌های بانوان، هوم‌جیم ها، ادارات و منازل استفاده می‌شود. ورزشکاران حرفه ای که به دنبال خرید تردمیل قدرتمند برای منزل خود هستند می‌توانند از تردمیل‌های نیمه باشگاهی استفاده کنند. فروشگاه تردمیل و تجهیزات بدنسازی فیت اندام مرکز پخش انواع تردمیل نیمه یاشگاهی در کشور از سایر برندها می‌باشد.

قیمت-انواع-تردمیل-خانگی-باشگاهی-بدون-موتور-آبی

تردمیل آبی

ورزش، به ویژه فعالیت قلبی عروقی، بخش مهمی از یک سبک زندگی متعادل و سالم است. اما واقعیت این است که بعضی از افراد به دلیل وجود مشکلاتی در پاهایشان، نمی‌توانند در تمرین‌های با اثر آسیبی بالا مانند دویدن یا وزنه زدن شرکت کنند. حتی استفاده از انواع تردمیل خانگی ممکن است برای کسی که در مفاصل یا زانوهای خود احساس درد می‌کند مشکل‌ساز باشد. تردمیل آبی به عنوان یکی از تجهیزات هیدروتراپی شناخته می شود که دارای ماهیت آب درمانی است. از این نوع وسیله می‌توان در استخرهای عمومی و خانگی استفاده کرد. آنها برای کالری سوزی بالا نیز بسیار مفید هستند.

تردمیل زیر آب توسط نیروی هیدرولیکی (HPU) طراحی شده است که دارای تسمه ای است که توسط خود فرد به حرکت در می آید. در زمان راه رفتن یا دویدن در آب از یک کمربند فلوتاسیون برای حمایت از سر و قسمت فوقانی بدن استفاده می شود. این نوع از درمان افراد را قادر می‌سازد تا مزایای استفاده از پروتکل‌های توانبخشی بدون آسیب به مفاصل را تجربه کنند. تردمیل های آبی بیشتر برای کمک به بازیابی سریع ورزشکاران آسیب دیده و یا بهبود تناسب اندام افرادی که نیاز به تمرین هوازی با نرخ کالری سوزی بالا دارند مناسب است.

Hydrogym water treadmill

تردمیل هیدوروجیم از انواع تردمیل آبی

برای افراد دارای اضافه وزن یا چاق که از لحاظ جسمی قادر نیستند بر روی زمین خشک تمرین کنند، دستگاه تردمیل زیر آب روشی بسیار موثر برای کاهش وزن آنهاست. از آنجا که آب چگال تر از هواست، دویدن در آب، کالری بیشتری را در هر دقیقه نسبت به خشکی می سوزاند. شایع ترین صدمات مانند جراحات تاندونیت آهیل، فاسیایت پاستار، سندرم باند ایلوتوبیبال و درد زانو با استفاده از تردمیل آبی بهبود پیدا می‌کنند. همچنین برای ریکاوری بعد از مشکلات مچ پا، شکستگی، بازسازی ACL و سایر جراحی های زانو نیز بسیار موثر است. تردمیل زیر آب اجازه می دهد عضلات برای تحرک بهتر، عملکردی بالاتری از خود نشان دهند.

تردمیل آبی هیدروجیم از انواع تردمیل آبی است که برای استفاده از آن نیازی به طراحی و آماده سازی فضا نیست. شما به راحتی می‌توانید از آن در هر محیطی استفاده کنید. این دستگاه با قابلیت جمع شدن ، فضای کمی را اشغال می کند. همچنین به دلیل داشتن چرخ، جابه جایی آن بسیار آسان است. در حالت قرار گرفتن بر روی آب بدن شما ۲۵٪ سبک تر است. این ویژگی موجب کاهش نیروهای ضربه ای و آسیب های موجود بر عضلات می شود. استفاده از تردمیل در زیر آب می تواند کیفیت خواب را بهبود ببخشد. جالب است که بدانید خرید این تردمیل می تواند به درمان بیماری سرطان نیز کمک کند.

Buy all kinds of cheap folding home treadmills

دستگاه تردمیل تاشو

تردمیل های تاشو دارای قابلیت تاشوندگی با جک گازی یا هیدورلیکی هستند که باعث می‌شود جمع کردن آن ها براحتی و بدون سروصدا انجام گردد. بعضی از آنها امکان تا کردن کنسول را نیز دارند. تردمیل های تاشو از نظر اندازه کوچکتر از مدل‌های باشگاهی بوده و در مدل های سوپرفولد کاملا جمع شده و در صورت نیاز می توان آن ها را براحتی جابه جا کرد. یک تردمیل تاشو وزن کمی دارد، بنابراین امکان حرکت آن ها توسط چرخ‌های تعبیه شده وجود دارد. معمولا تردمیل‌های خانگی و نیمه‌باشگاهی دارای این قابلیت هستند.

تردمیل های ثابت

این مدل دستگاه تردمیل، امکان تاشوندگی ندارند. معمولا تردمیل های قدرتمند باشگاهی که دارای موتوری بزرگ هستند از نوع ثابت می‌باشند و به دلیل ابعاد و وزن بالا نمی‌توانند دارای قابلیت تاشوندگی باشند.

تردمیل چندکاره   

تردمیل چند کاره در واقع یک تردمیل با قابلیت‌های جانبی می‌باشد که امکانات بیشتری از پیاده‌روی و دویدن را برای کاربر فراهم می‌کنند. استفاده اصلی تردمیل به عنوان یک وسیله برای دویدن است ولی تردمیل های چند منظوره امکانات دیگری مانند : ماساژور ، دراز و نشست ، مسگری ، دسته های مخصوص شنا ، جای وزنه ، کش ایروبیک و پخش کننده موزیک و ویدئو و حتی تلویزیون را می توانند در اختیار شما قرار دهند .تردمیل های چند کاره برای استفاده در منازل انتخاب بسیار خوبی هستند زیرا شما با خرید یک وسیله ورزشی می توانید تعداد زیادی حرکت ورزشی را انجام دهید همچنین از تهیه چند وسیله ورزشی و صرف هزینه بیشتر بی‌نیاز می‌شوید.

باشگاه ها و همچنین ورزشکاران حرفه ای از تردمیل های چند کاره کمتر استفاده می کنند. آنها هزینه خرید تردمیل چند کاره را برای خرید تردمیلی کاملا حرفه ای صرف می‌کنند زیرا برای آنها تنها دویدن بر روی تردمیل اهمیت دارد. استفاده از بخش ماساژور این تردمیل ها باعث لذت بعد از ورزش ، رفع خستگی و همچنین شل شدن عضلات گرفته شده در هنگاه ورزش می شود ، استفاده از چرخ مسگری و بخش دراز و نشست موجب مصرف کالری بیشتر و کاهش وزن می کردد. به وسیله کش های ایروبیک متصل به این تردمیل ها نیز حرکات زیادی چه برای ساخت عضله و چه کاهش وزن می توان انجام داد. قیمت تردمیل چندکاره به دلیل وجود امکانات جانبی نسبت به مدل های تک کاره بیشتر می‌باشد.

انواع تردمیل چندکاره خانگی و باشگاهی نو ودست دوم

تردمیل تک کاره

همان طور که از نام آن پیداست این مدل از دستگاه تردمیل دارای لوازم جانبی مانند ماساژور و دمبل و .. نمی‌باشد. اگر فقط به دنبال پیاده روی و دویدن هستید بهتر است این مدل از تردمیل را انتخاب کنید. قیمت تردمیل تک کاره نسبت به مدل چندکاره آن بین سه تا پنج میلیون تومان ارزان‌تر است.

تردمیل با شیب دستی

تردمیل هایی که دارای شیب دستی هستند در اکثر موارد شیب سه مرحله ای دارند در این تردمیل ها هنگامی که دستگاه روشن است و شخص در حال استفاده از آن می‌باشد، نمی‌تواند شیب را تغییر دهد. در این مدب باید تردمیل را خاموش کرده و نوار نقاله را بالا بیاورد و با کمک شاسی تعبیه شده شیب را با دست تغییر دهد. در این حالت تغییرات شیب زیاد نیست و فقط می توان آنقدر به دستگاه شیب داد که مقاومت هوا را در تمرینات خانگی بازسازی کرد. افرادی که از دیسک کمر رنج می برند یا مشکلات عضلانی دارند بهتر است از این نوع تردمیل ها استفاده کنند یا اگر تردمیلی با شیب برقی دارند بهتر است از امکان شیب آن بدون مشورت پزشک استفاده نکنند. معمولا دستگاه های با شیب دستی بین انواع تردمیل خانگی ارزان قیمت پیدا می‌شوند.

انواع بهترین تردمیل ارزان قیمت دیوار و ترب

تردمیل با شیب برقی

شیب تردمیل، کوهنوردی را شبیه‌سازی می‌کند. دویدن و یا حتی راه رفتن روی تردمیل با شیب، دشوار تر از راه رفتن بر تردمیل هموار بدون شیب است. لذا شما می‌توانید برای شبیه سازی ورزش های هوازی در داخل خانه،  از تردمیل شیب دار استفاده کنید و با کالری سوزی سریع به پرورش عضلاتتان نیز بپردازید. تردمیل هایی که دارای خاصیت تنظیم شیب می‌باشند موتوری جداگانه از تسمه تردمیل دارند که ضمانت و گارانتی مجزا نیز دارد. هنگام استفاده از شیب تردمیل به مانیتور نیز توجه کنید و با در نظر داشتن ضربان قلب و شرایط بدنی خود شیب دستگاه را کنترل کنید.

دستگاه تردمیل عضلات و ماهیچه های سرینی و ران را درگیر می‌کند که درواقع عمل کش دادن به پا را انجام می‌دهند. هنگام راه رفتن و دویدن، درست زمانیکه با شیب مواجه می‌شوید، این عضلات ناچارند بیشتر فعالیت کنند. شیب تردمیل کمک می‌کند پایین تنه فرم و تناسب زیبایی را به خود بگیرد؛ که در اصطلاح به آن آرایش بدن می‌گویند. قدم گذاشتن در مسیر شیب‌دار علاوه بر کالری سوزی هنگام تمرینات منجر به چربی‌سوزی در زمان استراحت و پس از آن نیز می‌شود. رفتن روی سطح شیب‌دار قدرت بدن را افزایش می‌دهد همچنین موجب می‌شود انرژی بیشتری مصرف کنید.

Types of home treadmills and club treadmills with electric incline

شیب زیاد در تردمیل علاوه بر کالری سوزی و سوزاندن چربی‌های زاید، جای آنها را به عضلات می‌دهد که به طور مستقیم به تناسب اندام کمک می‌کند. اما لازم است قبل از انجام این کار ها حدود پنج دقیقه بدن خود را با تمرینات کششی ساده گرم کنید. شیب تردمیل معمولا با قسمت دستگاه برقی تنظیم می‌شود. دستگاه هایی که شیب دستی دارند بطور متوسط ۳ تا ۵ حالت تنظیم را در خود جای دادند در حالیکه سیستم های شیب برقی با موتور الکتریکی کار میکنند که قادر است شیب را بین 10 تا 25 درجه تنظیم کند. با افزایش و یا تغییر شیب تردمیل میتوانید فضاهایی همچون تپه نوردی را برای خود شبیه سازی و تجربه کنید. قیمت تردمیل با شیب برقی به دلیل داشتن موتور دوم کمی بیشتر از تردمیل با شیب دستی است.

خرید تردمیل

شما می‌توانید انواع تردمیل خانگی و باشگاهی را در فروشگاه فیت اندام (Fitandam.com) مشاهده کنید و مشخصات آن‌ها را با هم مقایسه کنید. در این فروشگاه تنوع بی‌نظیری از انواع تردمیل‌ها از برندهای مطرح و شناخته شده وجود دارد که تمامی مشخصات و قیمت هرکدام را به شما ارائه می‌دهد. در ابتدا باید به یاد داشته باشید که قبل از خرید تردمیل، به اهداف مربوط به تناسب اندام خود فکر کنید. به این معنی که آیا قصد افزایش تحرک و فعالیت روزانه، به منظور افزایش سلامت عمومی خود را دارید، یا به دنبال تناسب اندام هستید. شاید هم می‌خواهید به کمک این دستگاه، درمان‌های توانبخشی انجام دهید؟ در همین راستا اطلاع از هدف و انتظاری که از دستگاه تردمیل دارید، می‌تواند به انتخاب و خرید مدل مناسب به شما کمک کند. بعد از آن باید به تحمل وزن دستگاه، شرکت سازنده، شیب تردمیل، امکانات نمایشگر، قدرت موتور و امکانات جانبی آن با توجه به نیاز خود توجه نمایید.

قیمت تردمیل:

در نهایت، وقت آن است که به میزان بودجه‌ی خود توجه کنید. سرمایه‌گذاری روی تردمیل‌های گران‌تر برای شما دستگاهی محکم‌تر، ضمانت قطعات طولانی‌تر، حداکثر سرعت بالاتر و شیب‌های تندتر را به ارمغان می‌آورد. اما اگر هدف شما صرفا، فعالیت روزانه نرم است و چندان به دنبال جدیدترین و بهترین‌های بازار نیستید، احتمالاً با توجه به میزان امکانات مدنظر خود بتوانید یک مدل ارزان‌تر و راضی کننده را خریداری کنید. جهت انتخاب بهترین تردمیل متناسب با بودجه خودتان کافی است از طریق واتساپ، روبیکا یا ایتا به شماره 09194189081 با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همکاران ما بهترین مدل ها را متناسب با نیاز و بودجه شما برایتان ارسال و معرفی خواهند نمود. قیمت تردمیل در فروشگاه فیت اندام نسبت به سایر فروشگاه‌ها مناسب‌تر بوده و ابن امر را با تضمین قیمت اثبات می‌کند.

Club and home treadmill price without motor

دیدگاهتان را بنویسید