Fitandam

رشد فضای مجازی و استفاده روز افزون مردم از اینترنت، روش‌های خرید را دگرگون کرده است. منافع بی شمار در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن ترغیب می‏‌کند. امروزه دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌های خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. 
امروز دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان قبل از خرید از تنوع محصولات در فضای اینترنت و اطلاعات دقیق موجود، نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز خواستار حق انتخاب بیشتری بوده و تمایل دارد دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

فیت اندام مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی تجهیزات ورزشی در ایران است. انواع مختلف تجهیزات ورزشی مانند تردمیل، دوچرخه ثابت، اسکی فضایی، دستگاه های بدنسازی، میز و نیمکت، دمبل و وزنه، لوازم لاغری و ماساژ و… با تنوعی بی‌نظیر در فیت اندام عرضه می‏‏‏‌شوند. فروشگاه آنلاین فیت اندام با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی تجهیزات بدنسازی در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در جلب رضایت مشتری، نهایت تلاش خود را به کار می گیرد. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری فیت اندام است.

دستگاه های هوازی

فروش انواع تجهیزات و دستگاه های ورزشی و هوازی مانند تردمیل، دوچرخه ثابت، اسکی فضایی و ...
با بالاترین کیفیت، گارانتی معتبر و پایین ترین قیمت

تجهیزات پرورش اندام

تجهیزات پرورش اندام مناسب منزل و باشگاه
دمبل، وزنه، هالتر و انواع میز و نیمکت بدنسازی
انواع تجهیزات لاغری و ماساژ مخصوص آقایان و بانوان

تجهیز باشگاه و هوم جیم

تجهیز صفر تا صد باشگاه های بدنسازی و هوم جیم های خانگی با بهترین برندهای ورزشی دنیا با بالاترین کیفیت و بهترین خدمات گارانتی در فیت اندام

لوگوی فیت اندام - logo

فیت اندام با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در دسته های مختلف ورزشی و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این تجهیزات در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای مختلف ورزشکاران را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های فیت اندام محسوب می‌شود. طرح‏‏‌های تشویقی همواره مورد توجه مشتریان بوده و فیت اندام نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت و خدمات ارائه شده، همواره از مهم‏‌ترین دغدغه های فیت اندام بوده و همه کارکنان آن نهایت تلاش خود را به کار می برند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین سرویس‏‌ها، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

Enter our wonderful world